Medimas.cz

+421 949 64 43 48
info@medimas.sk
Vákuové masážne gumové banky - sada 4ks
Dostupnost: Na sklade
Doba odoslania: 3 dni .
Kód výrobku: S04C.
Výrobca: Medimas.
Hodnotenie:
Cena: 6,99 €
ks.
Máte otázku? Zavolajte alebo napíšte!
+421 412 39 95 34
info@medimas.sk
Našli ste výrobok lacnejšie?
Kontaktujte nás a vyjednajte cenu!

Čínske bankovanie je v súčasnosti jedným z najpopulárnejších spôsobov liečby celulitídy . Za prvé , pretože čínske banky pracujú rýchlo a efektívne . Pokiaľ sa masáž robí správne , môžeme výsledky vidieť už po niekoľkých masážach.
Čínske gumové banky sa používajú na liečebné účely , napríklad pri liečbe chrípky a hypertenzie u žien získali obrovskú popularitu predovšetkým ako nástroj pre anticelulitídnu masáž. Hoci väčšina profesionálneho prístupu zaistí masérka ( stačí sledovať prvý priebeh ), môžete sa takisto masírovať sami -technika nie je príliš zložitá , stačí len trochu trpezlivosti a praxe .

Ako fungujú čínske banky ?
Proticelulitídna masáž pomocou čínskeho bankovania spočíva v nasatí kúsku kože ( zmačknite banku v ruke , priložte k telu, uvoľnite zovretie ) a vykonávajte pozdĺžne alebo krúživé pohyby v smere lymfatických uzlín.

.Pred masážou natrite telo olivovým olejom - aby banka dobre priľnala k telu. Na začiatku môže byť masáž bolestivá pokiaľ sa bude vaša koža silno prisávať k banke. Časom budú čínske banky zanechávať stopy v podobe malých modrín. Dôležité je držať banku zásunným koncom na koži na jednom mieste a okamžite vykonávať jemný pohyb.

Účinky masáže sú individuálne, ale čínske banky si získali veľkú popularitu pri boji s celulitídou. Výsledkom masáže je pevnejšia a hladšia pokožka , spevnenie kože a štíhlejšia postava. Účinky sú viditeľné už po niekoľkých masážach , takže čínske banky sú ideálnou alternatívou , pokiaľ chcete čo najrýchlejšie spevniť vašu pokožku ..

Technické údaje:
Na aukcii predávame štyri druhy baniek:
- 6,5 cm.
- 5 cm.
- 4 cm.
- 2,5 cm.

Spôsob platby
Výmena a vrátenie tovaru
Tovar v našom eshope možno vymeniť alebo vrátiť. Informujte nás o vrátení tovaru bez udania dôvodu. Na vrátenie tovaru máte 30 kalendárnych dní od prevzatia zásielky. Na vyriešenie výmeny alebo vrátenia tovaru máme 7 dní od obdržania zásielky.
Náklady na dopravu
Poštovné v našom eshope nezáleží na počte zakúpených predmetov. Balíky odosielame Slovenskou poštou (7€ nebo 9€).Prečítajte si viac informácií o poplatku za poštovné...
Kontakt
Neváhajte nás kontaktovať pondelok - piatok, pracujeme od 8:00 do 16:00. Sme takisto dostupní na infolinke +421 412 39 95 34 a e-mail: info@medimas.sk
Kontaktní údaje