Medimas.cz

+421 949 64 43 48
info@medimas.sk
Dostupnost: Na ceste
Doba odoslania: .
Kód výrobku: M3A.
Výrobca: Medimas.
Hodnotenie:
Cena: 5,49 €
ks.
Máte otázku? Zavolajte alebo napíšte!
+421 412 39 95 34
info@medimas.sk
Našli ste výrobok lacnejšie?
Kontaktujte nás a vyjednajte cenu!

Predávame v sadách. Jedna sada obsahuje 10 kusov v balení.

Podrobné informácie:
-priemer : 8 mm.
-dĺžka: 12 cm.
-bezdymová.
-bez zápachu .
-množstvo v balení : 30.

Po mnoho storočí je známe koľko dobrého so sebou nesie rastlina, ktorá je bežne nazývaná Moxa. Jej teraupetické vlastnosti odstraňujúce bolesť ocenila predovšetkým východná medicína , ktorá ju už od pradávna využíva, a medzi iným zmenšuje bolesti reumatického charakteru.

V priebehu rokov sa metóda bežne používaná vo východnej medicíne zmenila len málo. Najskôr boli body na ľudskej koži práve spálené dútníkom z moxy. Dnes sa už táto metóda nepraktizuje-koža sa nepáli, ale iba sa ohrievajú vyznačené miesta na koži pacienta.

Moxa je rastlina, ktorá prináša úľavu od bolesti. Má vlastnosť protikožného charakteru. V súčasnej dobe sa používa ako metóda prírodnej medicíny , a to nielen ako profylaxia , i keď aj tu funguje dobre . Existujú prípady, kedy liečba moxou pomohla vyliečiť.


Liečby sú indikované predovšetkým ako preventívne v stave chronickej únavy , strese a znížení imunity. Týmto spôsobom môžete bojovať s poruchami spánku, problémami s koncentráciou alebo s pamäťou. Liečba Moxa je vhodná hlavne pokiaľ ide o bolesti svalov. Týmto spôsobom môžete takisto liečiť zapálenie svalov , rôzne zažívacie ťažkosti , rovnako ako aj pľuzgiere a drobné zmeny na koži.

Moxa nie je pre každého. Pokiaľ máte horúčku, menštruáciu, ste tehotná, trpíte vysokým tlakom, šelestom srdca alebo trpíte nejakou psychickou poruchou, tak sa radšej tejto liečbe vyhnite (akútne zápalové ).

Vyrobený v tvare dútnikov termoterapia používaná na moxovanie a prehrievanie . Používa sa na liečbu priamo a nepriamo. Liečba ukazuje výborné výsledky v liečbe zápalových , reumatických ochorené, liečbe ruže (erysipel) , phlegmon , chronicky zápalových ochorení, problémami s kĺbmi a svalmi.

Kauterizácia sa používa pri liečbe, bolestí brucha, zápchy , zvracania,stravovacích problémov .

Liečba prehrievaním zlepšuje krvný obeh Qi energie v meridiánoch , zmierňuje bolesť, znáša pocit chladu, zvyšuje úroveň Qi energie a posilňuje obranu tela , zabraňuje nalievaniu krvi do mozgu , ochraňuje proti infekčným ochoreniam.

Termoterapia - ošetrenie moxovaním - vykonáva sa u vychudnutých pacientov , slabých a unavených .
Zvlášť je použitie moxovania doporučené použitie pri dyspepsii , chronickej, akútnej hnačke , bolesti žalúdku , subakútnych a chronických myalgiách a neuralgiách a pri niektorých kožných ochoreniach (psoriáza , sklerodermia , vitiligo).

Protiindikácie:
Horúčkovité ochorenia , tehotenstvo , tachykardia , zápal kože , vysoký krvný tlak a duševné ochorenia . Pri menštruácia je potrebné prejsť kvalitatívnou kontraindikáciou pri liečbe moxovaním .

Takisto nemožno uskutočniť ošetrenie popálením a prehrievaním na tvári a vlasovej pokožky hlavy vzhľadom k možnosti popálenín a jaziev.

Spôsob platby
Výmena a vrátenie tovaru
Tovar v našom eshope možno vymeniť alebo vrátiť. Informujte nás o vrátení tovaru bez udania dôvodu. Na vrátenie tovaru máte 30 kalendárnych dní od prevzatia zásielky. Na vyriešenie výmeny alebo vrátenia tovaru máme 7 dní od obdržania zásielky.
Náklady na dopravu
Poštovné v našom eshope nezáleží na počte zakúpených predmetov. Balíky odosielame Slovenskou poštou (7€ nebo 9€).Prečítajte si viac informácií o poplatku za poštovné...
Kontakt
Neváhajte nás kontaktovať pondelok - piatok, pracujeme od 8:00 do 16:00. Sme takisto dostupní na infolinke +421 412 39 95 34 a e-mail: info@medimas.sk
Kontaktní údaje